Het bekende koor Les Rigolaux uit Joure e.o., start 5 november met het instuderen van het kerstprogramma. Ook mensen van buiten het koor, kunnen hieraan deelnemen. Zij betalen hier slechts €25,- voor, krijgen de liederen in een map aangeboden en een 7-tal inspirerende zangavonden. Dit kan een opstapje zijn om lid van het koor te worden. Iedereen is welkom, mensen met en zonder zangervaring. Het koor repeteert elke maandagavond in het gebouw Unitas te Sint Nicolaasga. De dirigent van het koor, Froukje de Wit, weet mensen te laten zingen, ook mensen, die denken niet te kunnen zingen.

Op zaterdagavond 22 december zal het optreden zijn in de H. Nicolaaskerk te Sint Nicolaasga. Op 5 november is sowieso een open zangavond. U kunt dan een kijkje komen nemen, om te zien of het programma u aanspreekt. Alle leeftijden zijn welkom. Laat u inspireren! Aanmelden voor meezingen en/of de open zangavond (5 november) kan bij de secretaris van het koor: Nelleke Breukink, 0513-653200.

Kaartverkoop

Volg ons op

Vrijwilligers

Bent u graag actief bij een boeiende organisatie en zou u iets voor onze vereniging willen betekenen?

In ons koor zijn vrijwilligers altijd welkom om mee te werken aan de vele taken die er in een organisatie te doen zijn.

We leggen u graag uit welke mogelijkheden er zijn. Klik hiervoor op onderstaande button.

Sponsoren

28,10,0,50,1
600,600,0,1,0,0,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,0
Autobedrijf Bosma
Bezoek website ...
Aannemersbedrijf Fekken
Bezoek website ...
Schaap en De With
Bezoek website ...
Diamond Sound Systems
Bezoek website ...
Inventive Repair
Bezoek website ...
Jonkers & DeJonge
Bezoek website ...
Piersma & van der Ven
Bezoek website ...
Huisman Installatietechniek
Bezoek website ...
Decorette Postma Schilders
Bezoek website ...
De Groene Prins
Bezoek website ...
Kerstma Heida
Bezoek website ...
Roberto Violante
Bezoek website ...
van der Veen & Kromhout
Bezoek website ...
Libertas Intermediair
Bezoek website ...
Meijer en Joustra
Bezoek website ...
MAX Mannenmode
Bezoek website ...
Uw logo hier?
Bezoek website ...
De Jongh Piano's
Bezoek website ...
Wellness & Beauty De Woudfennen
Bezoek website ...
Wiersma Banden
Bezoek website ...
van der Meer - Caravans
Bezoek website ...